آیا درشکست پیش رو، بیت کوین در معرض قیمت کلیدی قرار دارد؟

بیت کوین در معرض قیمت کلیدی

بیت کوین در معرض قرار گرفتن در قیمت کلیدی می­باشد. خرید ارز دیجیتال و فروش ارز دیجیتال، مرزهای معاملاتی را از بین برده است و محدودیت‌های دسترسی به منابع مالی را از میان برداشته ­است.

اگر قیمت از خط مقاومت به مبلغ  4.140 دلار بالاتر رود، روند نزولی شدن بیت کوین (BTC) می ‌واند متوقف شود. پیش‌بینی می‌شود که ارز رمزگذاری شده در بورس اوراق بهادار، در پایان دوره یک هفته‌ای از تثبیت قیمت در حدود 3.800 دلار، به بالاترین سطح خود در دو هفته گذشته و به قیمت 4.090 دلار برسد.
قابل توجه است که شکست بالای 4000 دلار به روند نزولی به صعودی اضافه شده­است. با این حال، این کار فقط برای نیمی از صعودها انجام شده، زیرا قیمت‌ها هنوز به مقاومت 4.140 دلار نرسیده است.

خط گردن الگوی معکوس صعودی سر و شانه معکوس شده­ است. شکست متقاعد کننده بالاتر از آن سطح، صعودها را به محل قبلی بازگردانده است. بر طبق نوشته BTC تغییرات 4000 دلاری یک بهره 5 درصدی در 24 ساعت را نمایش می­دهد.

نمودار روزانه

بیت کوین در معرض قیمت کلیدی

همانطور که در نمودار دیده می‌شود، بیت کوین BTC یک الگوی معکوس سر و شانه را نشان می‌دهد که نشانگر انتقال از بازار نزولی به بازار صعودی است. یک پایین رفتن و پس از آن بهبود (شانه چپ) یک پایین رفتن نزولی و سپس بهبود (سر) و بالاخره یک صعود بالاتر و بهبود یافتن (شانه راست) حاصل شده ­است.

شکستن یک سر و شانه معکوس، معمولا نشانگر یک حرکت قدرتمند برای صعود است. بنابراین، اگر مقاومت بر روی گردن، که در حال حاضر در 4.140  دلار دیده می‌شود، در پشت حجم معاملات بالا قرار دارد، BTC می‌تواند به خوبی به 5000 دلار افزایش یابد (هدف در هر روش حرکت اندازه‌گیری شده ­است.)

نمودار ماهانه

بیت کوین در معرض قیمت کلیدی

بنابراين، رسيدن به يک درگيري طولاني مدت، براي صعودی که در حال انجام است، يک کار دشوار است. به همين دليل، چون EMA  در پنجم و دهم ماه همچنان به سمت جنوب حرکت مي‌کند، نشان دهنده يک روند نزولي است. در نتیجه این میانگین‌ها، در حال حاضر در 4.791 دلار و 5.651 دلار واقع شده ­است. به ترتیب، می‌تواند به عنوان یک سطح مقاومت سفت کار کند.

دیدگاه

در صورتیکه شکست سر و شانه تایید شود، یک معکوس بزرگ صعودی را نشان خواهد داد و می تواند سریع به سمت مانع روانی 5000 دلاری حرکت کند.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر