آیا شاهد پایان بیت کوین هستیم؟

خرید بیت کوین

بسیاری از مردم از جمله نویسندگان مقالات شبیه به این در مسئله خرید بیت کوین می‌پرسند «آیا ما شاهد پایان بیت کوین هستیم؟» مثلا در حدود قیمت 1.000 دلار که پیش از این اتفاق افتاد، زیاد این پرسش وجود داشت. در اینجا نکته این است که وقتی کاهش اتفاق می‌افتد، تقریبا برای همه این مسئله آشکار می‌شود اما سقوط چطور؟

اگر تعداد زیادی از مردم می‌پرسند آیا این کاهش به معنی سقوط است یا خیر، باید بگویم که اینطور نیست! پس کجا این اتفاق خواهد افتاد؟ به نظر من، یک احتمال نسبتا کوچک در حدود 2،800 دلار وجود دارد. با این حال، من معتقد هستم که ظرف یک یا دو ماه آینده اینکه بیت کوین کش بالاتر از 2.000 دلار باشد، از شانس زیادی برخوردار است.

با این حال، حتی اگر صحیح گفته باشم، این کاهش تنها کاهشی موقتی است. یک نکته دیگر که می‌خواهم به آن پاسخ دهم این است که مردم و معامله گران هرگز نپرسیده اند آیا کاهش قیمت بیت کوین به صفر می‌رسد؟

خاطره اولین خرید بیت کوین

من تقریبا شش سال پیش را به یاد می‌آورم، وقتی که برای اولین بار بیت کوین و ارز دیجیتال معامله کردم. من امید نداشتم که آنها پس از یک سال یا بیشتر دوام داشته باشند، اما بقا یک مسئله نبود، بلکه مقیاس و اهمیت آن مهم بود. اکنون اهمیت ارزهای دیجیتال روشن است و برای خرید بیت کوین در اینجا آینده روشنی وجود دارد و در نهایت نقش مهمی در سیستم مالی ایفا کرده و خواهد کرد.

بدون اینکه به توضیح طولانی بپردازیم، به سادگی زیرساخت‌های زیادی وجود دارد که توسعه داده شده است. با این حال از نقطه نظر سرمایه‌گذاری، در حالی که زمان خرید نیست، اما زمان سرمایه‌گذاری و خرید بیت کوین هست!

بدیهی است پیش‌بینی زمان دقیق آن غیرممکن است، بنابراین در حال حاضر باید برای سرمایه‌گذاری برای به حداکثر رساندن سود تلاش کرد.
اکنون سرمایه‌گذاری کنید. من کاملا مطمئنم که شما نباید صبر کنید تا گاوبازی بعدی شروع شود.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر