8 تیم برای ساخت نسل بعدی ارز دیجیتال اتریوم در حال شتاب – بخش دوم

8 تیم در سرتاسر دنیا به طور پیوسته در حال ساخت و سرعت بخشیدن به نسل بعدی ارز دیجیتال اتریوم هستند.

3-تیم Harmony:

هارمونی تحت مجوز عمومی نرم افزار apache2 که مجوز عمومی GPL است طراحی شده تا اطمینان حاصل گردد که هر گونه پیاده سازی کد نرم افزاری آزاد و رایگان باقی می ماند.

کالینین معاون توسعه ی این تیم می گوید: بزرگترین چالش ها در برابر تغییرات و مناطق تحقیقاتی ارز دیجیتال و اتریوم قرار دارد و بخش بزرگی از محدوده ی کاری را در برمی گیرد.

4- Parity technology:

پایتخت فناوری یک شرکت زیرساختی بلاک چین است که مسئول حفظ دومین نسخه ی ارز دیجیتال اتریوم است. اتریوم parity سریع ترین و پیشرفته ترین سرویس دهنده ی اتریوم است.

5-آزمایشگاه های prismatic:

این آزمایشگاه در ژانویه با هدف کمک به افزایش مقیاس پذیری بلاک چین آغاز به کار کرد. رائول جردن رهبر تیم در خصوص پروژه ی اتریوم 2 می گوید: نسخه ی دوم اتریوم سیستمی است که برای نیازهای کامپیوترهای گلوبال مقیاس پذیر است.

به این معنی که اتریوم2 قادر است تا نیازهای واقعی دنیای ارز دیجیتال را برآورده کند. هر نیازی از سطوح اقتصادی کلان مالی تا عناصر جزئی.

6-تیم Sigma prime:

این تیم که در سال 2016 تشکیل شد یک شرکت مشاوره فناری اطلاعاتی و امنیتی است.

کی از بنیانگذاران تیم سیگما درخصوص ارز دیجیتال اتریوم و پروژه ی در دست گفت که طراحی آنها تفاوت های اساسی با نسخه هایی دارد که از سوی تیم های دیگر در حال طراحی و پیگیری است.

7-تیم Status:

یک پلتفرم پیام رسان و جستجوگر موبایلی طراحی شده که به طور ویژه کاربران را با بلوک های بلاک چین اتریوم درگیر می کند.

روند تحقیقات توسط تیم در حال پیگیری است و پیش بینی می شود تا 2 سال آینده اتریوم 2 کامل و قابل استفاده باشد.

8-تیم Trinity:

این تیم آخرین مشتری ارز دیجیتال اتریوم است که تحت زبان برنامه نویسی پایتون در حال فعالیت است.

مدیران این تیم عقیده دارند که کارهای انجام شده توسط این 8 تیم مکمل هم خواهد بود و به امنیت ارز دیجیتال اتریوم کمک خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر