چگونه Silvergate تبدیل به بانک پیشرو برای مبادلات ارز دیجیتال می شود

چگونه Silvergate تبدیل به بانک پیشرو برای راه اندازی مبادلات ارز دیجیتال می شود

از آنجایی که مدیر عامل شرکت Silvergate در سال 2013 اولین بیت کوین خود را خریداری کرده بود، سفر طولانی خود را در این راه آغاز کرد.

این درحالی بود که بانک کوچک خود در La Jolla California کالیفرنیا راه اندازی کرده بود، و اولین تبادل رمزنگاری ارز دیجیتال خود را به عنوان یک مشتری انجام داد.

این یک حرکت جسورانه ای برای موسسه مالی بود، و از آنجایی که در آن زمان اکثر بانکداران، بیت کوین را به عنوان یک قاتل می شناختند، یک کلاهبرداری یا یک ریسک اعتباری که همه شنیده اید پیش می آمد.

سخنرانی در کنفرانس BlockFS در نیویورک New York, Lane یادآور شد که:

در اینجا شرکت هایی بودند که سرمایه خود را از شرکت های سرمایه گذاری معتبر در دنیا به دست آورده بودند. آنها هیچ کار غیر قانونی انجام ندادند و همچنین هیچ کار غیر اخلاقی نیز انجام ندادند. و در عین حال آنها برای حفظ حساب های بانکی خود تلاش می کردند. بنابراین من نیاز خود را به سپرده ها و به خدمات بانکی اعلام می کنم.

پنج سال بعد، Silvergate قطعا بانک پیشرو برای راه اندازی های ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در ایالات متحده است که مشتریان مشهور آن که اقدام به تبادل می کنند عبارتند از Coinbase، Gemini، Kraken، bitFlyer.

و همانطور که اسناد عمومی ارائه شده در بانک ها نشان می دهد، در اوایل این ماه، این بانک در حال حاضر با 483 بخش راه اندازی ارز دیجیتال رمزنگاری شده کار می کند که تقریبا 1.7 میلیارد دلار سپرده را به ترازنامه در سه ماهه سوم سال 2018 به خود اختصاص داده است.

برای غلبه بر ترس از ارز دیجیتال رمزنگاری شده که تا به امروز اکثر همکاران Silvergate را از ارائه خدمت به این بخش متوقف کرده است، Silvergate مدیران ارشد را برای دیدار مستقیم با تنظیم کننده های ارز دیجیتال در بانک ها دعوت کرد.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر