خدمات جدید Bitrefill به پرداخت lightning کمک می‌کند

خدمات جدید Bitrefill

هزینه‌های معاملاتی بیت کوین

بیت کوین Bitcoin در حال حاضر هزینه‌های معاملاتی بسیار پایین دارد و این می‌تواند یک مزیت عمده برای معامله‌گران باشد. راه‌اندازی سرویس Bitrefill مبتنی بر استکهلم، در حال حاضر راهی را برای کاهش هزینه­‌های یادگیری بیت کوین برای کاربران جدید، ارائه می‌دهد.

به طور انحصاری برای وب‌سایت CoinDesk مشخص شده است که سرویس جدید ثور Thor به Bitrefill اجازه می‌دهد تا کاربران عادی، ایجاد کانال lightning را به شخص دیگری واگذار کنند بدون آنکه در سمت گیرنده نیاز به تنظیمات خاصی باشد. سرویس Lightning برای پرداخت هزینه‌های ارزان‌تر بیت کوین ایجاد شده ­است.

جان کارلوو، از ابداع‌کنندگان Bitrefill به CoinDesk گفت:

“سرویس ثور Thor اجازه می‌دهد تا کاربران عادی جدای از آنکه بیت کوین دارند یا نه، بتوانند به شبکه Lightning متصل شوند. همه‌ی کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از برنامه‌های پشتیبانی کیف پول را دانلود کنید، آن را نصب کنید، در اینصورت شما یا دوستتان می‌توانید به Bitrefill بپیوندید و یک کانال را خرید کنید. ”

Lightning چیست؟

به طور معمول، Lightning به این صورت کار می‌کند: شخصی باید یک کانال بین دو طرف ایجاد کند. این شخص باید به اندازه کافی سپرده بیت کوین داشته ­باشد که بتواند آن را باز نگه دارد. کاربران فقط می‌توانند به اندازه ظرفیتی که کانال پشتیبانی می­کند، پول ارسال نمایند.

آنچه که Thor اجازه می‌دهد تا کاربران  انجام دهند این است که به عنوان یک منبع خارجی کار فنی برای باز کردن یک کانال را انجام می­دهد. این کار می‌تواند برای هر ارز دیجیتال از قبیل بیت کوین، لیت كوین، اتریوم، داش و یا داگ كوین انجام شود. وظیفه Bitrefill اینست که کانال‌های فعال را برای 30 روز حفظ و نگهداری خواهد کرد.

سرویس ثور Thor با چند برنامه کیف پول آزاد مانند کیف پول LND کار می‌کند. کاربران در هنگام پرداخت هزینه برای سرویس، کد QR را در صفحه ثور اسکن می‌کنند، سپس اسکریپت را کپی و پیست می­نمایند. بنابراین لازم نیست کدهای دستورات  برنامه‌نویسی را بنویسند.

امکانات جدید

“افتتاح یک کانال پرداخت ورودی چیزی است که پیش از این برای کاربران تلفن همراه [شبکه­‌های Lightning] امکان­پذیر نبود. “اما اکنون هر کسی می‌تواند یک کیف پول جدید را نصب کند، یک کانال ورودی را تنظیم کند و پرداخت­‌های Lightning را دریافت نماید.”

معامله‌گران حرفه‌ای که خرید ارز دیجیتال و فروش ارز دیجیتال را در حجم بالا انجام می­دهند، از این فناوری نوظهور بیشترین بهره را می‌برند. مدت زمان کوتاهی طول می­کشد تا خدمات Lightning برای پرداخت‌های با حجم زیاد جهت کاربران اصلی آماده گردد. امید زیادی است که تا سال 2019 این امکانات به بهره­‌برداری کامل  برسد.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر