4 سوال بزرگ در رابطه با اتریوم در سال 2019

اتریوم

در بیشتر موارد، بیتکوین و اتریوم دارای عنوان دو ارز برتر بازار هستند. اما در سال گذشته، ما متوجه شده‌ایم که جایگاه دوم در بازار ارز دیجیتال، بین XRP و اتریوم به طور مداوم تغییر می‌کند. البته ما نمی‌توانیم نادیده بگیریم که در سال‌های اخیر، اتریوم از فرایندهای فنی پیشرفته‌تر شده است.

بسیاری از ارزهای دیگر در کمتر از ارزش سال 2017 خود قرار گرفته‌اند و ترس و عدم اطمینان باعث شده است بسیاری از افراد در رابطه با آینده اتریوم نا مطمئن باشند.

با آغاز سال 2019 سوالات بیشتری وجود دارد و در اینجا چهار سؤال مطرح می‌شود که جامعه باید از خود بپرسد که آیا ما واقعا آینده‌ای برای ارزهای دیجیتال متصور باشیم؟

  1. آیا عرضه‌ی اولیه‌ی سکه (ICO) در اتریوم ادامه می‌یابد؟

ICO ها بهترین و بدترین چیزهایی بودند که در حوزه ارز دیجیتال اتفاق افتادند. آن‌ها را دوست داشته باشیم یا نه، آن‌ها به عنوان کاتالیزور به تحریک فضا و منجر به حرکت رو به رشد این صنعت شدند. در سال 2017، شرکت‌ها از طریق مسیر ICO بیش از 5.5 میلیارد دلار درآمد داشتند که تنها در سه ماه اول سال 2018 به 6.3 میلیارد دلار رسید.

  1. چگونه می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که اتریوم ادامه می‌یابد؟

این بحث نه تنها یک آزمون برای استحکام تکنولوژی اتریوم نیست، بلکه به تکامل آن نیز مرتبط است. توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم برای یک آینده مشترک کار می‌کنند.

در حال حاضر بیش از همیشه، مهم است که استعدادهای خوب در سراسر صنعت را نگه داریم. در میان این شرایط بازار ناپایدار، ما نمی‌توانیم دیگران را از بین ببریم و این بسیار مهم است که افراد هوشمند و متعهد به این حوزه جذب شوند و با اهدافی که صرفا مالی نیستند، مشوق شوند.

  1. چگونه می‌توان اعتماد به ارز دیجیتال را برگرداند؟

بسیاری از تازه‌واردان حتی فرصتی برای یادگیری در مورد این تکنولوژی انقلابی ندارند، زیرا بسیاری از بازیگران بد از آن‌ها استفاده می‌کنند. در حال حاضر، با توجه به افزایش آگاهی در مورد کلاهبرداری‌ها و پروژه‌های بد، جامعه باید با هم برای محافظت از مصرف‌کنندگان همکاری داشته باشد.

  1. چگونه می‌توانیم آینده را بهتر سازیم؟

ممکن است کمی طول بکشد تا اتریوم به جائیکه باید باشد، برسد. در حالیکه زمان ساخت آهسته ممکن است باعث شود جامعه اتریوم نتواند آن را بپردازد. تا آن زمان، سرعت و سرعت بخشیدن به نقاط عطف توسعه محصول، این است که مورد نیاز است تا صنعت را به سمت توسعه جلو ببرد و به دنبال آن انگیزه دهد.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر