ارز دیجیتال سقوط کرده؛ پس چرا می‌خندم؟

سقوط ارز دیجیتال

این مطلب در رابطه با ارز دیجیتال و به قلم اسکات استورنتا از محققان ارشد شرکت یوگن که یک شرکت سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال و بلاک چین است، نوشته شده است.

بیایید بپذیریم که این سال برای صنعت بلاک چین و ارز دیجیتال کمی نگران کننده بود. ارز دیجیتال سقوط کرد و رویاهایی بر باد رفت. بسیاری از پروژه‌های شرکت‌های بزرگ که پیچیده هم بودند، با سرعت حلزون پیشرفت کردند.

فرای همه این‌ها، کسی ادعا کرده که ساتوشی (مبدع بیت کوین) تهدید کرده است که قیمت بیت کوین را تا 1000 دلار کاهش می‌دهد! پس چرا من لبخند می‌زنم؟ می‌توان گفت که من چیزی را می‌دانم که خوانندگان آگاه نیستند. اما شاید یک چشم‌انداز درازمدت داشته باشم.

از دیدگاه من، اختلالات در سال گذشته مسائل گذرا هستند که از اصول اولیه ایجاد ارزش منحرف شدند. از خدمات مالی به رسانه‌های اجتماعی، از خدمات بانکی مبتنی بر ارز دیجیتال تا سرمایه‌گذاری واقعی سیال، فرصت‌های فراوانی وجود دارد.

به عنوان مدیر ارشد در یک شرکت سرمایه‌گذاری بلاک چین، من آمادگی دارم توصیه کنم چگونه ده‌ها میلیون دلار در تلاش‌های کلیدی برای سرمایه‌گذاری در سال آینده سرمایه‌گذاری کنم.

چهار ایده برای رشد ارز دیجیتال در حوزه بلاک چین

  1. جامعه را به من نشان دهید!

تلاش‌های جدید بلاک چین باید با یک جامعه آغاز شود که دارای منافع و اهداف مشترک است. این وعده اساسی بلاک چین است: یک رکورد مشترک و غیر قابل تغییر که اجازه می‌دهد جوامع به دستیابی به امکانی جمعی خود در یک روش همکار، شفاف و کارآمد دست یابند.

  1. راه حل مشکلات امروز را به من نشان دهید!

تلاش‌های موفقیت‌آمیز بلاک چین، راه حل‌هایی را برای جستجوی نیازمندی‌ها ارائه نخواهد داد، بلکه بایستی مسائل جاری را حل کند و باید فایده‌های فوری را برای کاربران خود داشته باشد.

  1. انگیزه‌ها را به من نشان دهید!

برنامه‌های موفقیت‌آمیز بلاک چین از ایجاد انگیزه‌های بی‌ثبات کننده اجتناب ورزد، در حالیکه تخصیص ارزش برای شرکت‌کنندگان در سیستم مهم است.

  1. انعطاف‌پذیری را به من نشان دهید!

برنامه‌های کاربردی بلاک چین موفقیت‌آمیزتر از هر بعد دیگری از سرمایه‌گذاری نیستند، زیرا آن‌ها نیاز به سازگاری با نیازهای جوامع کاربر دارند. این سوابق است که باید تغییرناپذیر باشد نه رویکرد به حل مسئله.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر