نروژ کمک های مالی برق به معدنچییان بیت کوین را پایان می دهد

تا کنون معدنچیان بیت کوین با همکاری سایر صنایع قدرتمند، در هر کیلو وات هزینه بسیار کم ۰٫۴۸ یورو که معادل ۰٫۰۵ دلار می باشد را پرداخت می کردند.

هزینه این میزان مصرف در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ پس از انجام اصلاحات در توافقنامه بودجه دولت به ۱۶٫۵۸ یورو به ازای هر کیلو وات افزایش خواهد یافت.

این موضوع خرید و فروش بیت کوین را دچار تغییرات عمده ای خواهد کرد.

یکی از اصلی ترین نمایندگان پارلمان حزب سوسیالیست به نام لارس هالتبرکنن، بنا به دلایلی به شدت از این اقدام حمایت می کند.

راموی در باره کمک های مالی برق به معدنچییان بیت کوین گفت :

معدنچیان شبکه بیت کوین آن را سریع تر و بهتر از قبل نمی کنند و تنها عملکرد مفید کارشناسان معدنچی، تامین امنیت بیشتر شبکه است.

وی مدعی است که شبکه BTC برای بیشتر از یک سال بسیار امن بوده است.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط شمال بیت کوین، که یک موسسه ی آلمانی است، معادن اوراق قرضه در کشور نروژ، همانگونه که ماه گذشته فوربس گزارش داده بود، قیمت های یارانه ای برق در حال حاضر بسیار سودمند است.

مزارع بیت کوین نروژی می توانند بیت کوین را با هزینه متوسط ۷،۷۰۰ دلار در هر سکه بفروشند. که این امر باعث تحول عظیمی در فروش بیت کوین و خرید آن خواهد شد.

این شرایط بسیار تکان دهنده است و در چهارچوب خود بدون بحث، مشاوره یا گفتگو با سایر صنعت ها کمی خرید و فروش ارزهای دیجیتال را درچار تغییر و تحول خواهد نمود.

کشور نروژ نمره بالاتری در رتبه بندی ثبات سیاسی دارد و همین نکته باعث شده است شرایط و چهارچوب اقدامات دولت قابل پیش بینی باشد اما هم اکنون دولت نقش قمار را با اعتبار آن بازی می کند.

با وجود تمامی این شرایط برخی از مردم نروژ در صنعت بلاک چین مشغول فعالیت اند اما در کل می توان گفت مردم نروژ با اقدامات دولت موافق هستند.

گروه مشاوران بلاک چین گفتند که معدن های کمتری در نروژ مجوز فعالیت خواهند گرفت و قیمت برق برای شرکت ها و افرادی که ساکن نروژ هستند کاهش می یابد.

بدان معنی که دولت این منابع را به صورت مستقیم به معدنچیان بیت کوین اختصاص نخواهد داد.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر