قیمت بیت کوین باز هم سقوط کرد کمتر از 4000 دلار به ازای هر واحد

قیمت بیت کوین ( ارز دیجیتال ) به پایین تر از 4000 هزار دلار رسید

این طور که به نظر می رسد ادامه سقوط بیت کوین صاحبان و دارندگان بیت کوین را بسیار نگران کرده است. همینطور ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به سقوط آزاد خود ادامه می دهند.

قیمت بیت کوین که مهم ترین ارزهای دیجیتال در شرایط حال حاضر بازار محسوب می شود، ارزشی کمتر از 4000 هزار دلار دارد.

در حالی که بسیاری از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال منتظر افزایش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بودند، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در هفته های اخیر با کاهش بی سابقه ای مواجه شده است.

لازم به ذکر است که بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نبوده است که در این هفته کاهش قیمت بسیار عجیبی را در بازار های جهانی تجربه کرده است.

در هفته های اخیر بسیاری از ارزهای دیجیتال در کمتر از یک شبانه روز بیشتر از 20 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

همچنین قیمت ارز دیجیتال اتریوم به 102.68 دلار رسید.

قیمت بیت کوین در ماه های اخیر تغییرات قابل توجهی را در نوسانات قیمت تجربه کرده است که این مشکل خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با مشکلات جدی مواجه خواهد نمود.

همانطور که مشاهده شد در اوایل سال جاری میلادی قیمت این ارز دیجیتال به کمتر از 800 دلار رسیده بود که این موضوع باعث شد تحلیل های تازه ای در رابطه با قیمت های آینده آن در فضای مجازی منتشر شود.

هم اکنون نمی توان به طور قطعی درخصوص آینده این ارز دیجیتال اظهار نظر منطقی داشت اما با این حال برخی از تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال به قیمت بالاتر از 100 هزار دلار نیز اشاره کرده اند.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر