Seed CX کارمندانش را از مبادله ارز دیجیتال استثنا کرده است!

ارز دیجیتال

معامله کردن ارز دیجیتال با استفاده از اعتبار شخصی، آلکس واشلی مهندس نرم افزار را در راه انتخاب سختی برای پیوستن به استارت آپ Seed CX در سال 2014 قرار داده بود و بخاطر تشدید انتقادات وی مجبور به ترک تجارت و معامله ارز دیجیتال شد.

Seed CX تاکنون 40 نفر از کارمندانش را از معامله ارز دیجیتال منع کرده است. واشلی می‌گوید که او درک می‌کند چگونه سرمایه‌گذاری‌های شخصی می‌تواند مناقشه منافع مشتریان را در ارائه خدمت و نحوه ارزیابی حمایت از دارایی‌های مختلف را ایجاد کند.

او می‌گوید من فکر می‌کنم همه اینجا نیستند که بتوانند برندگان را انتخاب کنند و اجازه دهند بازار تصمیم بگیرد و اگر ما این سیاست‌ها را نداشته باشیم، ممکن است از مسیر صحیح منحرف شویم و ممکن است بر اهداف درست تمرکز نکنیم.

دلیل اتخاذ سیاست منع معامله توسط Seed CX

سیاست Seed CX در سال‌های گذشته جز سخت‌ترین سیاست‌ها در این صنعت بوده و تعداد کمی استارت آپ مثل Seed CX هستند که ممنوعیت معامله را برای کارمندانشان قائل شده‌اند.

به عنوان مثال در بازارهای اوراق بهادار، دانستن اینکه شرکت قصد دارد یک سهام را ادغام اعلام کند یا یک محصول معیوب را به از چرخه کنار بگذارد، ممکن است باعث سو استفاده یک مدیر اجرایی شود. اما در ارز رمزها و ارز دیجیتال که در آن دارایی‌ها با استفاده از نرم افزار اوپن سورس و فعالیت شبکه ایجاد شده و برای همه در یک بلاک چین قابل مشاهده است، انواع مختلف اخبار به بازار می‌روند و می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

به همین ترتیب، Seed CX سیاست تجاری خود را که هدفش تقویت اعتماد در میان موسسات است و برای ایجاد استانداردهای شرکتی از قراردادهای MNPI استفاده می‌شود، اینطور تعریف کرده که چون کارمندان ممکن است بر اساس اطلاعات داخلی که می‌تواند اطلاعات بازار را جهت دهد، از موقعیت خود سو استفاده کنند پس معامله برای آن‌ها ممنوع است.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر