8 تیم برای ساخت نسل بعدی اتریوم2 در حال شتاب هستند – بخش اول

اتریوم همانند ارز دیجیتال بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال معتبر در بازار است که بر مبنای هوشمندسازی فرایندها توسعه داده شده و به منظور اجرای برنامه های غیرمتمرکز و خودکار به دنیای ارزهای دیجیتال معرفی شد.

اتریوم نسخه ی دوم یا اتریوم 2 دارای برنامه ریزی بلند پروازانه ای است که از سالیان گذشته تشکیل شده و شامل تغییرات اساسی در پلتفرم بلاک چین است.

مشخصات فعلی برای اتریوم 2 را می توان در قالب ترکیبی از 3 جزء اصلی معرفی کرد:

  • سوئیچ POS از پروتکل اجماع فعلی به عنوان POW
  • پیاده سازی یک راه حل مقیاس بزرگ شبکه به نام Sharding
  • بازسازی ماشین مجازی اتریوم(موتور مسئول گسترش برنامه های غیرمتمرکز در بلاک چین)

با وجود تمام ویژگی ها و شباهت های اتریوم و اتریوم2 ، این دو همچنان به عنوان پروژه های جداگانه اجرا می شوند.

 

8 تیم به طور پیوسته در حال ساخت و سرعت بخشیدن به نسل بعدی اتریوم2 هستند

 

1-تیم Chainsafe Systems :

این تیم در تورنتوی کانادا قرار دارد و به منظور راه اندازی و توسعه ی بلاک چین و خدمات مشاوره ای پروژه های ارز دیجیتال و در این مرحله پروژه ی اتریوم ایجاد شده است.

کالدینز و تیم او در  Chainsafe در حال حاضر در زمینه ی ساخت یک کلاینت برای اتریوم2 با زبان جاوا اسکریپت(زبان برنامه نویسی اولیه برای توسعه ی وب) هستند.

 

2-تیم Pegasys :

این تیم اذعان می کند که هدف ما بدست آوردن سرمایه گذاری ها در شبکه ی اصلی است. ما قصد داریم تا این کار را با ایجاد نرم افزاری انجام دهیم که برای سرمایه گذاری ها آسان تر و مطابق تر است. به تازگی در مجمعی از توسعه دهندگان اتریوم در پراگ جمهوری چک، مجوزی از نرم افزار متن باز آپاچی2 به منظور فعال کردن کسب و کار ساخت محصولات روی پلتفرم اتریوم توسط Pantheon معرفی شد. فیضل خان مدیر استراتژی این تیم گفت: گسترش پشتیبانی از مشخصات اتریوم2 به معنای همکاری نزدیک با محققان بنیاد اتریوم و سایر تیم های توسعه و مشتری است.

ادامه توضیحات در مقاله بعدی ( قسمت دوم ) موجود می باشد .

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر