دنیای رمزنگاری متعلق به طرفدارانش است

دنیای رمزنگاری

دنیای رمزنگاری و ارزهای دیجیتال بیش از هر چیزی به استفاده کنندگان بیشتری از این فناوری نیاز دارد. بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیزی فراتر از یک ایده ی نسبی و کوچک هستند.

بنابراین نیاز دارند تا جامعه ی اطرافشان را با سطح بیشتری از اطلاعات پوشش دهند.

چرا به استفاده کنندگان بیشتری از دنیای رمزنگاری نیاز داریم؟

در سال 2012 دو تن از برادران و دانشجویان در جریان یک رویداد دانشجویی کارت پستال هایی حاوی اطلاعاتی از بیت کوین چاپ و بین دانشجویان دیگر توزیع کردند.

این مساله در آن زمان به اندازه ی لازم مورد استقبال دیگران نبود بلکه تنها به عنوان حوزه ی علاقه مندی تعداد معدودی از دانشجویان مربوط می شد.

این دونفر پس از آن در یک کنفرانس بین المللی در اوائل سال 2013 تصمیم گرفتند تا بیت کوین را به تعداد بیشتری از جوانان بشناسانند. این افراد یک جعبه ی نارنجی ساختند و قبض های نقدی دریافت کرده و معاملات بیت کوین را انجام دادند.

این کنفرانس و خبرهای مربوط به ارزهای دیجیتال خیلی زود در رسانه های اجتماعی به علاقه مندان رسید و خریداران بالقوه ای پیدا کرد.

فرصت های زیادی برای معرفی بیت کوین به علاقه مندان از سوی این برادران ایجاد شد. این افراد اقدام به ساخت یک دستگاه خودپرداز بیت کوین کردند.

ماشینی که امروزه آن را Cryptomats می نامند. از این اتفاق تقریباً 6 سال گذشت و آنها موفق به ارائه ی نرم افزاری کاملاً رایگان شدند که بدون کارمزد به خرید و فروش بیت کوین می پردازد.

هدف اصلی آنها در زمینه ی ارزهای دیجیتال این است که افراد بیشتری را با دنیای رمزنگاری و مزیت های آن آشنا کنند.

رشد سالم و پایدار ارزهای دیجیتال در طول چند سال گذشته به خوبی مشاهده شده است.

امروزه بسیاری از افراد کیف پول دیجیتالی در اختیار دارند و از طریق آن و بیت کوین های خود به تبادلات مالی می پردازند.

دنیای ارزهای دیجیتال و دنیای رمزنگاری بیشتر از هر چیز دیگری به طرفداران و مخاطبانش تعلق دارد و رشد این بازار در گرو فعالیت های تبلیغی و توسعه ی آنها خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر